1

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA
ŚLUBU I WESELA.


Zajmiemy się przygotowaniem uroczystości od A do Z zgodnie z Waszymi oczekiwaniami i marzeniami nie odbiegając od obecnie panujących trendów.

Wyszukamy dla Was podwykonawców, których sami ocenicie i wybierzecie najlepszych Waszym zdaniem. 

My natomiast udzielimy rad i wskazówek, czym kierować się przy wyborze: miejsca na przyjęcie weselne, wideofilmowania, fotografa, strojów ślubnych oraz wielu innych szczegółów. Dopasujemy ofertę do Waszych potrzeb i gustu.

Przeanalizujemy dla Was umowy z podwykonawcami i przed podpisaniem wskażemy ewentualne błędy, które wymagają zmiany. Wszystko z Waszą wiedzą i akceptacją.

Dodatkowo stworzymy harmonogram prac, będziemy go realizować z wyjątkową dbałością o wasz budżet, opracujemy go oraz porozmawiamy o Waszych dalszych oczekiwaniach. 

 

Zajmiemy się także:

 • wyszukaniem miejsca na przyjęcie weselne
 • opracowaniem ustawienia sali
 • organizacją "save the date"
 • opracowaniem motywu przewodniego uroczystości
 • organizacją oprawy muzycznej zaślubin i wesela
 • organizacją makijażystki i fryzjera
 • organizacją pojazdu pary młodej
 • organizacją transportu i zakwaterowania dla gości weselnych
 • organizacją kwiatową całej uroczystości
 • atrakcjami, dekoracjami
 • organizacją animatorki dla dzieci
 • prowadzeniem kontroli nad wydatkami
 • ostatecznym rozliczeniem z podwykonawcami

Dopilnujemy, aby każdy detal dopracowany był do perfekcji.
Jesteśmy z Wami do końca uroczystości i wyjścia ostatnich gości.

CZAS

Ze względu na brak czasu oferujemy naszym klientom nowoczesne formy kontaktu. Oferty i ich wizualizacje dostarczamy (przesyłamy) drogą mailową, a po ewentualnej akceptacji odsyłacie do nas wybrany produkt.
Tak samo z umowami.
Jeżeli sytuacja będzie tego wymagała, łączymy się na Skype i omawiamy ważne kwestie. 

 

2

ANALIZA PRAC
ORAZ KOORDYNACJA
ŚLUBU I WESELA.

 

Pakiet dla Par,które zajęły się przygotowaniami do ślubu i wesela we własnym zakresie i mają już zarys uroczystości lecz potrzebują profesjonalisty, który  przeanalizuje dotychczas wykonane prace i wskaże brakujące punkty jak również będzie koordynatorem w dniu zaślubin i przyjęcia weselnego.


Proponujemy spotkanie,na którym doradzimy jakie elementy należy wziąć jeszcze pod uwagę.


Pomożemy przygotować scenariusz uroczystości a gdy nadejdzie TEN PIĘKNY DZIEŃ bezustannie nadzorujemy przebieg ślubu i wesela oraz pracę podwykonawców.


Dokonujemy rozliczeń w Waszym imieniu oraz służymy Wam i Waszym Gościom pomocą i wsparciem aż do samego końca uroczystości weselnej.


Naszym zadaniem jest dopilnować, żeby wszystko przebiegało zgodnie z planem bo tylko wtedy będzie to dla Was czas spokoju i poczucia komfortu.

 

3


DORADZTWO
ŚLUBNO- WESELNE.

 

Propozycja dla Par operatywnych lecz potrzebujących kilku porad, które przyczynią się do zorganizowania idealnej uroczystości. Na spotkaniu w dogodnym dla Was miejscu wspólnie omówimy dotychczasową listę wykonanych prac i wskażemy elementy,które trzeba będzie jeszcze uzupełnić. Przygotujemy scenariusz na dzień ślubu i wesela. 

 

Uświadomimy Wam punkty newralgiczne,na które trzeba zwrócić szczególną uwagę przy czytaniu umów z podwykonawcami. Podpowiemy jakie ważne aspekty powinny być zawarte w umowach żeby uniknąć przykrych niespodzianek oraz czym kierować się przy wyborze sali na wesele, fotografa, videofilmowania, Dj-a lub zespołu,dekoracji itd.


Będziemy skrupulatni,żeby niczego nie pominąć. Podpowiemy jak ograniczyć wydatki.

Dzięki naszym rzetelnym radom dopniecie wszystko na tzw. ostatni guzik bez poczucia, że o czymś zapomnieliście.
Będziecie cieszyć się SWOIM SZCZĘŚCIEM w spokoju.